logotype

(044) 353-72-07

(099) 197-48-11

(096) 430-53-32

(063) 414-90-58

Пн-Пт: 10:00 – 19:00

Наші послуги

Створення сайтів

Послуги по розробці
і проектуванню веб-сайтів

Детальніше

Хочете дізнатися

вартість нового сайту або його просування?

Про нас

Створюємо і просуваємо
сайти з

0

Реалізували проектів

0+

Співробітників в штаті

0

0%

клієнтів стають
постійними клієнтами

0%

клієнтів замовляють SEO
просування і рекламу

0%

розроблених нами сайтів відповідають
стандартам верстки та кодування

Наші клієнти

ВЕБ студія Інтер Промо

Inter Promo – веб-студія в Києві. Ми ведемо два головних напрямки діяльності: створення інтернет проектів і їх просування в Мережі.
Так само ми розміщуємо безліч корисної інформації по тематиці, пов’язаної з нашою роботою. В основному це інструкції з тих питань, які стосуються сфери веб розробки, інтернет реклами, SEO.

Послуги нашої веб студії

Дизайн сайтів

Дизайн – це перше на що звертає увагу користувач при відвідуванні сайту. Він є одним з основних параметрів, які впливають на зростання популярності і кількості відвідувань веб ресурсу. Як і багато інших речей, роль дизайну можна переоцінювати або недооцінювати. Ми керуємося принципом – дизайн повинен відповідати цілям і завданням сайту. Якщо подивитися на багато популярних інтернет сайти – це далеко не вершина художнього мистецтва. Але вони запам’ятовуються і зручні у використанні.
Ми переконані, що головне завдання дизайну – занурити людини в атмосферу тематики сайту і надати йому інформацію в максимально зручному вигляді.

Веб розробка

За роки роботи ми отримали безцінний досвід, який дозволив нам виробити оптимальний підхід до розробки інтернет проектів для клієнтів з України. Він полягає в наступному.

  1. Перед тим, як взагалі щось робити ми дізнаємося максимум деталей по проекту, щоб зрозуміти – що дійсно потрібно клієнту. Тому що бувало так, що ми реалізовували якийсь функціонал, який, як розібравшись, опинявся просто не потрібним.
  2. Весь проект розбивається на максимум деталей, які ми окремо промовляємо з клієнтом. Це дозволяє вести відкрите ціноутворення. І воно є дійсно гнучким і зрозумілим.
  3. Під основні типи сайтів, які ми робимо, створені якісні збірки. Вони протестовані і налагоджені. Це дозволяє істотно скоротити роботу програміста, що відбивається на кінцевій вартості проекту в сторону здешевлення для клієнт.
  4. Ми склали стандарти якості, якими керуємося і які може перевірити будь-яка людина.

Розробка проектів в нашій веб студії ділиться за типами сайтів – візитки, Лендінзі, корпоративні сайти, інтернет магазини і портали.

Просування сайтів

Для того щоб вивести Ваш сайт в топ-10 найбільш популярних ресурсів при запитуванні в пошукових системах потрібно зробити досить великий обсяг роботи, який принесе потрібний результат: Ваш інтернет сайт буде мати велику кількість відвідувачів і знаходиться серед лідерів по результатам пошуку в своїй категорії.
Фахівці веб-студії Inter Promo знають ключові принципи роботи пошукових систем. Це дозволяє аналізувати ситуацію в тій чи іншій ніші і робити заходи, які з великою часткою ймовірності принесуть позитивний результат. Грамотний аналіз і детальний SEO-аудит дозволить виправити різні помилки, які уповільнюють просування сайту в пошукових системах, і вже через деякий час, Ваш сайт, буде в топі пошукових систем.

© 2010-2017 «Inter Promo». Всі права захищені.