logotype

(044) 353-72-07

(099) 197-48-11

(096) 430-53-32

(063) 414-90-58

Пн-Пт: 10:00 – 19:00

Наші послуги

Створення сайтів

Послуги по розробці
і проектуванню веб-сайтів

Детальніше

Хочете дізнатися

вартість нового сайту або його просування?

Наші роботи

База данных недвижимости “Ria Pro” База данных недвижимости “Ria Pro”

Краткое описание проекта Краткое описание проекта

Курсы иностранных языков “Основы” Курсы иностранных языков “Основы”

Краткое описание проекта Краткое описание проекта

Гироскутеры мини-сигвеи GTF Jetroll Гироскутеры мини-сигвеи GTF Jetroll

Краткое описание проекта Краткое описание проекта

Водоотталкивающие средства Водоотталкивающие средства

Краткое описание проекта Краткое описание проекта

Система “Умный Дом” Система “Умный Дом”

Краткое описание проекта Краткое описание проекта

Медицинские услуги на дому Медицинские услуги на дому

Краткое описание проекта Краткое описание проекта

Про нас

Створюємо і просуваємо
сайти з

0

Реалізували проектів

0+

Співробітників в штаті

0

0%

клієнтів стають
постійними клієнтами

0%

клієнтів замовляють SEO
просування і рекламу

0%

розроблених нами сайтів відповідають
стандартам верстки та кодування

Наші клієнти

ВЕБ студія Інтер Промо

Inter Promo – веб-студія в Києві. Ми ведемо два головних напрямки діяльності: створення інтернет проектів і їх просування в Мережі.
Так само ми розміщуємо безліч корисної інформації по тематиці, пов’язаної з нашою роботою. В основному це інструкції з тих питань, які стосуються сфери веб розробки, інтернет реклами, SEO.

Послуги нашої веб студії

Дизайн сайтів

Дизайн – це перше на що звертає увагу користувач при відвідуванні сайту. Він є одним з основних параметрів, які впливають на зростання популярності і кількості відвідувань веб ресурсу. Як і багато інших речей, роль дизайну можна переоцінювати або недооцінювати. Ми керуємося принципом – дизайн повинен відповідати цілям і завданням сайту. Якщо подивитися на багато популярних інтернет сайти – це далеко не вершина художнього мистецтва. Але вони запам’ятовуються і зручні у використанні.
Ми переконані, що головне завдання дизайну – занурити людини в атмосферу тематики сайту і надати йому інформацію в максимально зручному вигляді.

Веб розробка

За роки роботи ми отримали безцінний досвід, який дозволив нам виробити оптимальний підхід до розробки інтернет проектів для клієнтів з України. Він полягає в наступному.

  1. Перед тим, як взагалі щось робити ми дізнаємося максимум деталей по проекту, щоб зрозуміти – що дійсно потрібно клієнту. Тому що бувало так, що ми реалізовували якийсь функціонал, який, як розібравшись, опинявся просто не потрібним.
  2. Весь проект розбивається на максимум деталей, які ми окремо промовляємо з клієнтом. Це дозволяє вести відкрите ціноутворення. І воно є дійсно гнучким і зрозумілим.
  3. Під основні типи сайтів, які ми робимо, створені якісні збірки. Вони протестовані і налагоджені. Це дозволяє істотно скоротити роботу програміста, що відбивається на кінцевій вартості проекту в сторону здешевлення для клієнт.
  4. Ми склали стандарти якості, якими керуємося і які може перевірити будь-яка людина.

Розробка проектів в нашій веб студії ділиться за типами сайтів – візитки, Лендінзі, корпоративні сайти, інтернет магазини і портали.

Просування сайтів

Для того щоб вивести Ваш сайт в топ-10 найбільш популярних ресурсів при запитуванні в пошукових системах потрібно зробити досить великий обсяг роботи, який принесе потрібний результат: Ваш інтернет сайт буде мати велику кількість відвідувачів і знаходиться серед лідерів по результатам пошуку в своїй категорії.
Фахівці веб-студії Inter Promo знають ключові принципи роботи пошукових систем. Це дозволяє аналізувати ситуацію в тій чи іншій ніші і робити заходи, які з великою часткою ймовірності принесуть позитивний результат. Грамотний аналіз і детальний SEO-аудит дозволить виправити різні помилки, які уповільнюють просування сайту в пошукових системах, і вже через деякий час, Ваш сайт, буде в топі пошукових систем.

© 2010-2017 «Inter Promo». Всі права захищені.

error: Копирование контента запрещено!