Розробка логотипів

Хороший логотип – фундамент фірмового стилю компанії. Професійно створене лого міцно фіксується в пам’яті людей і створює асоціативний зв’язок з продукцією або послугами фірми, якій належить. Назва компанії людина може і не запам’ятати, а графічне йому відповідність – легко. Якщо, звичайно, логотип створював професіонал

Наша веб-студія має штат дизайнерів-креативників, які переберуть не один десяток варіантів в пошуках найбільш підходящого вам. Грамотний вибір стилю, колірної гами і загального оформлення вашого майбутнього логотипу цілком ляжуть на наші плечі. Ми гарантуємо, що на виході ви отримаєте якісний фірмовий знак.

Логотипи бувають різні. Якщо точніше, то текстові, графічні та комбіновані. Напрямок роботи компанії впливає на підсумковий вибір дуже сильно. Ми швидко зрозуміємо, який потрібен вам.

Приклади робіт

Логотипы

Як ми працюємо

  1. Ми робимо свою роботу так, щоб підсумковий логотип максимально відображав діяльність вашої фірми. Так формується асоціативний зв’язок між сильною візуалізацією вашої компанії і реалізованих нею послуг або продуктів.
  2. Логотипи, зроблені нашою веб-студією, однаково добре виглядають як на телевізійному екрані, так і на візитних картках співробітників, як в кольоровому, так і в чорно-білому варіантах.
  3. Ми впливаємо на емоції вашого клієнта. Індивідуальність вашої фірми, виражена в графічному еквіваленті, буде мати у своєму розпорядженні клієнта до позитивних емоцій щодо вашої справи.
  4. Ми створюємо логотипи з прицілом на те, щоб навколо них легко було будувати фірмовий стиль компанії.
  5. Ми знаємо, як працювати зі шрифтами. Ми знаємо, як змінюється на них мода. І ми знаємо, який шрифт підібрати, щоб він залишився в моді надовго.

У нас величезний досвід. У нас команда креативних дизайнерів. Ми виконуємо всі роботи в строк. Наші менеджери завжди тримають клієнта в курсі подій.

Ми знаємо, як створити ідеальний логотип. Телефонуйте.

Основні критерії, яким повинен відповідати правильно розроблений логотип:

  • лого повинен бути легкий для сприйняття, оригінальним і відповідати завданням позиціонування;
  • всі елементи лого повинні гармоніювати між собою;
  • логотип повинен легко масштабироваться, для того щоб він міг добре виглядати як на візитці так і на величезному білборді;
  • дизайн лого повинен бути чітким і яскравим, так як це єдиний символ відмінності компанії, основа її іміджу.

Створення логотипу ділиться на наступні етапи:

1. Вивчення. На цьому етапі відбувається вивчення фірми замовника, її діяльності, особливостей, характерних рис на ринку. На даному етапі важливо виявити конкурентні переваги, специфіку товарів і послуг, виконати аналіз логотипів конкурентів для підбору колірного і стилістичного напряму і створення ескізів.

2. Створення перших ескізів. Дизайн логотипу може бути від мініатюри фірмового персонажа до графічного зображення букв або оригінального розчерку. Вітаються максимально прості і стилізовані зображення. Вони легко впізнавані, добре виглядають в будь-якому масштабі. Необхідно враховувати ще той факт, що лого має добре виглядати в чорно-білому варіанті, для нанесення його на різні поверхні.

3. Презентація, перевірка, коригування перших варіантів. На даному етапі важливо перевірити готові ескізи на відповідність специфіці діяльності замовника, основні характеристики логотипу, взаємодія з аудиторією, унікальність.

4. Презентація готового продукту. Після фінального усунення всіх недоліків і помилок розроблений логотип готовий до юридичної реєстрації та належне користування ним його володарем.

Як видно, розробка і створення логотипу вимагає чимало зусиль, про що добре знають наша команда дизайнерів логотипів. Наша команда професійно займається Web-дизайном і розробкою сайтів. За час роботи ми встигли накопичити солідну портфоліо готових робіт.