Просування сайту в Google

За статистикою майже 56% користувачів інтернету в Україні використовують систему Google, на другому місці знаходиться Яндекс, займаючи майже 34% користувачів, інші пошукові системи ділять між собою решту кілька відсотків. Виходячи з цієї статистики, можна зробити висновок як важливо займатися просуванням українських сайтів саме в Google.

Просування сайту в Google – це комплекс дій, спрямованих на збільшення відвідуваності сайту цільовою аудиторією по конкретним ключовим запитам. Як бачимо, пошукова система Google є найбільш розвиненою в світі. Через це, просування сайту в Google стає найбільш важливим в питанні просування сайтів. І не дивлячись на те, що Яндекс займає друге місце серед пошуковиків, Google використовує більшість інтернет аудиторії.

Принципи роботи багатьох пошукачів дуже схожі між собою, але кожна має свої особливості. Таким чином, просування сайтів в Google має здійснюватися з урахуванням всіх особливостей саме цього пошукача.

Пошукова система №1 любить тільки якісний контент. Google вміє аналізувати корисність тексту для користувачів, саме з цього, питання текстового контенту слід приділяти максимальну увагу. Ще один не мало важливий момент – авторитетність сайту. Google любить не тільки авторитетні сайти, але і посилання на них з хороших ресурсів. Розміщуючи на сторінках якісний контент, у вас з’являється можливість отримати посилання з тематичних сайтів автоматично. Це є основною умовою зростання авторитетності сайту в очах Google.